Allahindlus!

Roheline aventuriin täpp-kõrvarõngad (hõbetatud)

4.836.23

Roheline aventuriin on südame kivi, teda lohutades, harmoniseerides ja kaitstes. Kristall aitab mõista iseennast ja oma kohta universumis. Tuntud ka kui “isikliku arengu kristall”.

Roheline aventuriin on ka üks peamisi kristalle, millega tõmmatakse oma ellu küllust, õnne ja edu. Teda paigutatakse tihti rahakotti või küllusenurka/- karpi, aga kasutatakse ka majade ning aedade kaitseks geopaatilise stressi eest (veesoontest, elektriliinidest ja maaenergia negatiivsetest joontest põhjustatud nõrgad kiirgused ja energeetilised anomaaliad).

Roheline aventuriin sobib ravimiseks kõikjale kehal, eriti aga südamele, kopsudele ja maksale.

TŠAKRA: ? Südametšakra

LUGEMISSOOVITUSED

?Et kristallid Sinu heaks hästi töötaks,  tuleb neid puhastada, laadida ja programmeerida! Kuidas, loe meie Päeviku  blogipostitusest.
?Lisainfot aventuriini kristalli kohta leiad (inglise k.) siit.

Puhasta

Kirjeldus

Mõõdud: pärl 8 mm

Meelespea

Kristalli vali alati lähtuvalt sisetundest, mitte kirjapandud omadustest. Meie silmad on meeleelundid, mis oskavad tunnetada õigeid valikuid ehk kui miski “jääb silma” ja on sümpaatne, tasub seda usaldada.

Kristallide kohta kirjutatud info on subjektiivne ning mõju ja selle intensiivsus võib erineda igal inimesel.

Kasutatud allikad: Judy Hall “Kristallipiibel”, Henry M. Mason ja Brittani Petrofky “Kristallimaatriksid”, Robert Simmons & Naisha Ahsian “The Book of Stones”; enda teadmised ja kogemused ning kristallide veebileheküljed  https://mycrystalpedia.wordpress.com ja https://www.crystalvaults.com

Lisainfo

Suurus

5 mm, 8 mm

Taguse värv

hõbedane, kuldne