Allahindlus!

Lasuriit ovaalsed hõbekõrvarõngad

39.00 27.30

Klassikalise disainiga lasuriit ovaalsed hõbekõrvarõngad 

Lasuriit ehk Lapis Lazuli on ammustest aegadest olnud kuninglik kristall, mida kandsid kuningad ja kuningannad, ülempreestrid ja teised kõrgel kohal olijad.

Tema sügavsinine värvus sümboliseerib kuninglikkust ja au, jumalust ja võimu, vaimu ja visioone. Teda teatakse kui kõrgema meele ning intellekti aktiveerijaks, tõe ja teadmiste järele janu tõstjat, olles suurepärane kivi õpingutel, aga ka esinemistel ja tähtsatel (tööalastel) kohtumistel.

Lasuriiti loetakse aga ka tasakaalu leidjaks ning emotsioonide vaigistajaks; ta õpetavat Sul iseend aktsepteerima ning leidma rahu ja harmooniat.

Füüsilisel tasandil leevendab valu, eriti migreenitüüpi peavalusid. Tugevdab immuunsüsteemi, alandab vererõhku, leevendab unetust; toob kasu hingamis- ja närvisüsteemile ning kurgule, kõrile ja kilpnäärmele.

VÄRVI ENERGIA:

Sinised kristallid on sageli hea valik spirituaalseks kaitseks kui meil on vaja usaldada maailma, mida me ei näe. Usaldus on keeruline vajadus- me soovime teisi usaldada ja samas olla ise usaldusväärsed.  Sinised kristallid aitavad meil elada moel, mil usaldus on mõlemalt poolt tasakaalus.

Sinise tumedamad toonid õpetavad meile inimlikkust, diskreetsust ja autunnet; nad arendavad meis empaatiat ning austust nii enda kui teiste suhtes, olla lahkemad ja heatahtlikumad.

Laost otsas

Kirjeldus

Mõõdud: 2,4 x 1,7 cm
Materjal: poleeritud looduslik lasuriidi kristall hõbeümbrises prooviga 925.

Sulle võib meeldida ka…