Šungiit poleeritud püramiid 120 mm

45.00

ŠUNGIIT

…on teada-tuntud imekivi, mis on pärit Venemaalt, Shunga küla lähistelt. Läbi ajaloo on šungiiti venemaal kasutatud vee puhastamiseks- Peeter I rajas lausa esimese kuurordi nimega „Martsialnõje vodõ”, kus sai käia šungiidivees kümblemas.

Šungiit on meie planeedil iidne süsinikku sisaldav mineraal, mida on aastasadu kasutatud tervise parandamiseks. Hiljuti avastati süsiniku vorm, millele teadlased ja meedikud panevad põhjendatult erilisi lootusi: õõnsad sfäärilised molekulid – fullereenid. Praeguseks on fullereene looduslike mineraalide seas leitud ainult šungiidis ning just sellega seletatakse šungiidi toimet mitmete haiguste leevendamisel, inimese organite ja elundite nooruse, ilu ja värskuse säilitamisel (allikas: https://www.tervisekivi.ee/et/%C5%A1ungiidi-omadustest).

ŠUNGIIT on hea:
– joogivee valmistamiseks;
– vannipanekuks;
-elektroonikast tuleva elektromagnetkiirguse eest kaitseks;
– maandamiseks (ühenduseks Maaga/ keskendumiseks/ selguseks);
– negatiivsuse neutraliseerimiseks;
– ruumide vibratsioonide tõstmiseks (eriti sellistes, kus käib palju inimesi).

PÜRAMIID on püha geomeetria kujund, mille tipp tõmbab kosmilist energiat ülevalt ning väljendab seda oma suure alumise pinnaga Maale. Püramiidid on puhastades ja neutraliseerides head filtreerijad ning elektromagnetkiirguse neelajad.

Loe lisa:  http://www.sisemiserahutempel.eu/Sungiit?page_content_only=1&get_content_html_only=1&print_content=1

Ainult 1 laos

Kirjeldus

Mõõdud: Põhiservad 12 x 12 cm

Sulle võib meeldida ka…