Naturaalne tsitriin tipp/obelisk

22.22

Tegemist on naturaalse tsitriiniga, mitte kuumutatud ametüstiga! Naturaalse tsitriin on helekollane, vahest isegi kergelt rohekas või suitsune.

Tsitriin toob Sinu ellu küllust või selle olemasolust arusaamist. Ta õpetab Sind ennast avaldama, tõmbab ligi õitsengut, rikkust, edu ja kõike head. Tsitriin õpetab jagama seda, mis Sul on ning aitab seda ka säilitada- siinkohal ei ole mõeldud vaid materiaalseid väärtusi, vaid kõike positiivset- nagu õnn ja rõõm, mida jagades alati topelt saab!

Tsitriin soodustab isikupära, parandab Su motivatsiooni, aktiveerib loovust ja julgustab enese väljandamist. Ta muudab Su vastuvõtlikumaks endale suunatud kriitika suhtes ning julgustab ise konstruktiivset kriitikat välja jagama.

Tsitriin on võimas puhastav ja uuendav kristall. Ta puhastab Sinu tšakraid (eriti päikesepõimikut), aktiveerib kroontšakra ning intuitsiooni. Tsitriin puhastab ja tasakaalustab Sinu energiakeha ning ühendab selle füüsilise kehaga. 

Tippu/obeliski saab kasutada energia suunamiseks läbi tipu. Sobib väga hästi küllusemaatriksi fookuskiviks (keskele), teraapiliseks tegevuseks/ravimiseks ja mistahes energia suunamiseks, mille läheduses see asub.

Kodus või tööl aseta naturaalne tsitriin tipp jõukusenurka (Feng Shui järgi asub eesuksest või toauksest kõige kaugemal vasakul nurgas) või küllusekarpi. 

Ainult 2 laos

Kirjeldus

Mõõdud: kõrgus on 6,5 cm ning läbimõõt ca 1,5 x 2,5 cm
NB. Iga tipp on veidi omamoodi värvuse ja mõõtudega!

TŠAKRAD: kroon- ja nabatšakra, päikesepõimik

Loe, kuidas kivi puhastada, laadida ja programmeerida meie Jutunurga blogipostitusest.

Meelespea

Kristalli vali alati lähtuvalt sisetundest, mitte kirjapandud omadustest. Meie silmad on meeleelundid, mis oskavad tunnetada õigeid valikuid ehk kui miski “jääb silma” ja on sümpaatne, tasub seda usaldada.

Kristallide kohta kirjutatud info on subjektiivne ning mõju ja selle intensiivsus võib erineda igal inimesel.