Üks samm tagasi, kaks edasi

Üks samm tagasi, kaks edasi | Koidukuma

Sõbrad, on aeg kuulutuda uudiseid!

Täna täpselt pool aastat tagasi (19.1.19) pidasime Tartu vanalinnas Koidukuma ametlikku avamispidu; kuid ilmselt on Tartu rahvas märganud, et Koidukuma butiik mitte vaid ei läinud nüüd suve hakul puhkusele, vaid on hoopis kivid vanalinnas kokku pakkinud ning lahkunud. Nii see on…
Me tõesti vajasime puhkust kogu sellest trallist, mis möödunud aasta sügisel pihta hakkas ning nüüd kevadel oma ametliku lõpu sai. Hapnikumaski teooria kohaselt tuleb esmalt aidata ennast, et siis saaks aidata teisi. Nii me tegimegi- andsime endale hingetõmbeaega, et siis saaks jätkata oma tegevust inimeste toetamisega spirituaalses võtmes.

Miks me aga otsustasime jätta imearmsa Tartu…? See otsus oli kõige raskem. Eelkõige sai määravaks asjaolu, et minu (Koidukuma asutaja) hõim oli minust eemal ning see nõrgendas mu jõudu. Koidukuma kese seisneb perekonna koostöös- ema ja tütre ühise eesmärgi nimel pingutamises. Kuigi Eesti on väike, teeb ka paaaritunnine vahemaa asjaajamise keerukamaks ning telefoni otsas rääkimine ei ole sama, mis silmast silma. Ma viibisin niigi peaaegu 2 aastat oma perest eemal ning koju jõudes suutsin end samasse olukorda panna! 

Huvitaval kombel ei ole me ainsad, kes kolimas- Tartus liikusid uuele pinnale peale meie veel Väike Ingel ning Tallinnas avas uue butiigi Marilyn Kerro. On selline huvitav aeg lihtsalt 🙂 Kes on spirituaalsusega sina peal, teab, et muutused on edasliikumiseks vajalikud ning iseäranis just need, mis on eriti keerulised. Astusime ühe sammu tagasi, et minna kaks sammu edasi.
Omalt poolt tuleb vaid vabandada tekkinud segaduse pärast, sest teadmata ise, millal ja kus me mida teeme, on seda võimatu ka avalikkusele teada anda…

Asja helgemalt küljelt-

…meie vanale maagilisele pinnale on end sisse seadnud Gaia Kristallid kauplus*, mis on Tartus tegutsenud aastast 2016. Gaia pakub samuti kive ja ehteid, kuid endanäolisi; lisaks toimuvad neil põnevad üritused (nt. helikaussidega massaaž ja “Selgeltnägijate tuleproovi” osalejate loengud).

 

Gaia Kristallid | Koidukuma
Gaia Kristallid


Selle nime taga oleva hingega Tiinaga on mul kontakt juba varasemast ning meid ühendab muugi kui vaid kristallide lummav maailm. 
Universum tegi oma käigurajad ja “juhuslikult” (kirjamärkides, sest me ju teame, et juhuseid ei ole olemas) sattusid meie omad täpselt õigel ajal ristuma. Gaia Kristallid vajasid uut pesa ning Koidukuma vajas uut hingamist- ning nõnda kolisid ühed kivikesed välja ja teised sisse 🙂

Koidukuma Tartu sõprade rõõmuks jääme aga Gaia Kristallidega koostööd tegema ning meie kaupa leiab edaspidigi vanalt healt tuttavalt pinnalt Rüütli 4 sishoovimaja teiselt korruselt; ning ühtlasi hakkavad Gaia imelised tooted figureerima meie e-poes www.koidukuma.ee ja uues butiigis (!).

Jah, lusikat nurka me viskamas ei ole, nurgast võib leida hoopis täienenud viirukivaliku või muud põnevat! Koidukuma uus butiik tuleb sedapuhku Saue linna, Harjumaale. Avada loodame juuli teises pooles, täpne aeg sõltub aga kogu maja valmisolekust avamiseks, antud momendil käib väärika maja renoveerimine. Vaata uue butiigi sättimist allolevast galeriist:

 

 

Soovin tänada kõiki imelisi hingi, kes külastasid Koidukuma butiiki Tartus!

Oli au ja rõõm kohtuda väga eriliste, avatud, omapäraste, sügavate ja armsate inimestega! Sai peetud põnevaid vestlusi vaimumaailma teemadel, aidata leida sobivaid kristalle, viia läbi lõbusaid töötubasid, meid käidi intervjueerimas ning mainiti isegi näitusel 
Aitäh meie Tartu butiigi põhilisele perenaisele Jaanikale, numbrivaldajale Marikale, ehtemeistritele Reedale, Sandrale ja Janale; aitäh endistele perenaistele Merilile, Kerlile ja Helenile ning hennamaalijale Jaanale! Ja aitäh Gaia Kristallidele, et jätkate maagilise maailma edasiandmist juba paljudele tuttavaks saanud ruumides.

 


 

Koidukuma e-pood võtab vastu tellimusi üle Eestimaa ja saadab pakke ka Soome; külastage Gaia Kristallide butiiki Tartus, kust leiab ka valitud Koidukuma tootekollektsiooni ning tulge varsti külla uude, Sauel avatavasse butiiki! Ilusat suve jätku kõigile! 🙂

Soovivad: Koidukuma perenaised Helene & Koidu

 

 

 

*Info on avaldatud Gaia Kristallide lahke loal.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.