Sügise uued algused (kristall + meditatsioon)

Ma armastan sügist! Kui paljud näevad sügises vihmast ilma, räägus puid ja pimedaid õhtuid, siis mina näen värvikirevaid lehti, karget päikesepaistet või kui on tormine ilm- vihmasaju puhastavat rituaali.  Oktoobri esimene päev näitas oma erinevaid külgi ning täna, 2.oktoobri hommikul on ilm üsna tormine. Ometi on saabuva looduse elutsükli lõppemisega kaasnenud südames mingisugune ootusärevus ning postkasti potsatanud videoblogi oma kristalliteraapia õpetajalt Hibiscus Moon selgitas, miks. Õhus on uute alguste energia. 

Allpoolt leiad eesti keelde tõlgitud (ja veidi lühendatud) verisooni tema videost, kus tuleb juttu, mida äsjaolnud sügisene pööripäev endaga kaasa tõi ning kuidas saame olla avatud sellest parima võtmiseks.

KÄESOLEV ENERGIA: UUED ALGUSED

Oraaklikaart Earth Magic’ult andis sõnumi: uued võimalused, värsked algused, uuendused, vanale head-aega ütlemine, projekti alustamine, unistuste elustamine, riskide võtmine. Kui juhinduda intuitsioonist, saadab edu.

Kuigi sügis ei ole klassikaline uute alguste aeg, võib see, nagu kõik aastaajad tuua kaasa uusi algusi. Suvi on läbi ning kes pöördub tagasi tööle ja või kooli, alustab uut ettevõtmist, hobi jne. 

 

Tänased kristallid, mis toetavad uute alguste käimalükkamist läbi meditatsiooni: püriit või karneool.

 

 

Püriit (paremal) on maskuliinse energiaga kivi, mis ärgitab tegutsema,
viima ellu oma soove, ambitsioone, olema produktiivne ja loov.

 

Karneool/aprikoosahhaat poleeritud kivi | Koidukuma

Karneool (vasakul) tõstab energiat, enesekindlust, toob välja vitaalsuse, loovuse ning paneb tegutsema.

 

 

 

 

 

 

Selleks, et alustada töötamist emma-kumma kiviga, pead olema õiges meeleolus- tundma end hästi, olema põnevil ja valmis lõbutsema (ehk olema kõrges vibratsioonis). Hinga sügavalt sisse-välja ning tunneta, kas oled õiges seisundis. Kui ei, mõtle nt kolmele aspektile enda elus, mille eest tänulik oled või kuula mõnda head laulu, mis Sinu tuju tõstab. Mõnikord aitab väga hästi ka väike uinak.

Selleks, et saaksime ühinduda kristalli energiaga, teeme järgmist harjutust:

Karneool või püriit- kumb Sind rohkem kõnetab?

Me valime ühe kahest kivist ning võtame seejärel võtame valitud kivi ning stimuleerime oma harknääret. Harknääre asub südamekeskuse kohal rinnaluu all, hingetoru hargnemise piirkonnas ja on otseühenduses südametšakraga (pildil kollane). Harknääre on elujõuvibratsiooni keskus, millest sõltub eluenergia vägi ja jõulisus.  Kreeka keeles “thymos” tähendab see “elu energiat”.

Foto: internet

Harknäärme stimuleerimine alandab stressi, tugevdab immuunsussüsteemi, parandab energiavoolu kogu kehas, äratab ja energetiseerib meid ning suurendab isegi hapniku voolu kehas (loogiline, kuidas siis energiatase tõuseb ;)). Stressi tõttu võib harknääre “kokku tõmbuda”.

Koputades vastu harknääret poleeritud kiviga, aitame seda äratada. Teeme seda 15 sekundit ning ca 30 sekundi jooksul hakkab mõju üle keha laiali valguma, energiatase tõuseb.
Kuidas tunned end peale koputamist? Hästi? Super? Mitte nii hästi või lausa kehvasti? See võib olla märk, et Sinu harknääre vajab tähelepanu. 

Sea nüüd ennast meditatsiooni jaoks mugavalt sisse, heida pikali või jää istuvasse asendisse. Võta endaga soovitud kristall, kas püriit või karneool, olenevalt, kumma sa valisid.
Võid lugeda selle meditatisooni endale diktofoni või telefoni häälesalvestajasse ning siis endale ette mängida või kasuta lihtsalt Hibiscus Mooni videot, mille eespool jagasin. 

 

MEDITATSIOON

Sulge silmad. Ole kohal, selles hetkes. 
Hoia kristalli enda vasakus käes.
Too tähelepanu oma füüsilise kehale, oma hingamisele.

*

Lõõgasta oma õlad, lõug, terve keha. Vabasta kõik pinged, mured, hirmud; unusta kohustused. Unusta kõik, mis sa pead hiljem tegema. Tunneta end siin, kohal ja keskendunud. 

*
*
*

Tunneta nüüd oma kristalli ja selle energiat. Tunneta, kuidas Sinu ja kristalli energiaväljad ühinevad. Tunneta, kuidas kristall tõepoolest imbub Sinu energiavälja, viies Sind endaga kaasa kõrgemale vibratsioonile. Tunneta, kuidas kristall mõjutab Sinu elektromagnetvälja.

Sa võid lasta kõikidel oma mõtetel ja muredel minna, Sina oled siin, Sa oled kohal ja keskendunud. 

*
*
*

Hinga sügavalt sisse ja sügavalt välja.
Loo kristalliga side, tunneta tema energiat. Tunneta tegutsemise energiat, tunneta uute alguste energiat, tunneta loomise energiat, ole vastuvõtlik seiklustele.
Luba loovatel jõududel endas voolata; lase end hoida avatuna uute võimaluste jaoks, lase end hoida avatuna igasuguste uuenduste jaoks…terve järgneva nädala jooksul.

*
*
*

Kui me nüüd töötame oma manifesteerimise kallal järgneva nädala jooksul, siis me tunneme ära võimalusi, soodsaid kasvupinnaseid ja loomeprotsesse ning tunneme ära, kui miskit töötab nende vastu; tunneme ära, kui millegagi on vaja hüvasti jätta, kui miski ei teeni meid enam.

*
*
*

Me tunneme erutust uute alguste osas, uute projektide, uute suhete, uute seikluste osas. Olles siinses ruumis, selles energias, mis kristallid meile annavad, aitab meil see olla paremini jooondunud oma soovide ja ihadega ning nende manifesteerimisega. Sina oled vastutav enda reaktsioonide ja tegude eest, seega Sina oled see, kes tõepoolest loob ise oma reaalsust.

*
*

Sa võid vaikselt lausuda endale selle taotluse:
“Kõik toimib täiuslikult ja ma olen valmis uuteks algusteks.”

*
*
*

See kristall, millega täna töötad, kutsub esile enesekindluse ning usu enda sisemisse juhtimissüsteemi, sisemisse enesekindlusesse, et Sa õnnestud.  Ta kutsub meis esile joonduse ettevõtlikusega, positiivsete väljavaadetega ja loovate jõududega.

*
*
*

Nüüd me hingame mõned korrad südavamalt ja seda tehes tunneme kõiki enda keha rakke säramas vitaalsusest, uute alguste ja seikluste põnevusest,  eesmärkidest helendamas. Loovusega valgus- nagu triljonid maagilised seespidised säravad jaanimardikad….
Tunne seda energiat enda sees ja ümber kihelemas, kui joondud sellega, kuidas Sinu manifesteering elustub. 

 

Nüüd keskendume selle energia saatmisele endast välja, kõigile, kellele seda vaja. Nii saame olla teiste teenistuses, ühendudes teineteisega ning võimendades seda energiat, saates seda väljapoole kõigile, kellel on vaja uute alguste energiat; seda võib saata ka oma kristallimaatriksitele, kui Sul neid püsti on. Kõikjale, kuhu seda energiat vaja on.

Hoides jätkuvalt silmi suletuna, hakkame vaikselt tagasi tulema; keskendudes oma hingamisele tee 3 kerget sisse- ja väljahingamist.
Võid teha väljahingates vokaalse ohke.

Enne silmade avamist võid kergelt raputada enda õlgu, puusi; et tulla rahulikult tagasi, tunda end maandatuna ning tunda end mugavalt oma kehas.

Kui oled valmis, ava aeglaselt silmad; kuidas Sa end tunned?

 

Võid jagada enda kogemusi meie postkasti maagiamaailm@gmail.com või koidukuma FB lehel.


Ühendades meditatsiooni ja kristallid, saame tegeleda kõikvõimalike teemade ja küsimustega. Kristallide toetav energia on kui tööriist, mis aitab tulemusi saavutada kergemini/kiiremini.

 

Foto: energymuse.com

Vaata Hibiscus Moon videoblogi antud teema kohta siin:  
https://hibiscusmooncrystalacademy.com/new-beginnings/

Loe harknäärme kohta siin:
https://www.algolemus.com/post/alahinnatud-harkn%C3%A4%C3%A4re

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.