Kuidas siis ikkagi OMA kivi valida?

Kuidas siis ikkagi OMA kivi valida? | Koidukuma Päevik

Seda teemat on palju jutuks tulnud.

“Valige mulle palun kivi, mis mind aitaks…”
“Mis kivi sobib minu tähtkujule?”
“Lugesin, et ametüst avab vaimseid võimed, mul on seda vaja!”
“Kas ma pean kõiki kive peos hoidma või kuidas ma leian selle Õige”?

Mõned inimesed on väga visuaalsed, teised jällegi tundlikud. Mõni ei saa üldse e-poest tellida, sest ta soovibki kivi käes hoida ja tunnetada aistinguid; teine valib lihtsalt nii, mis silma jääb. Tihti valitakse omaduste järgi- kuskilt on kuuldud või loetud, et mingil kristallil on üks või teine toime ning siis soovitakse just seda.

Teate sõbrad- unustage oma tähtkujud, unustage kivide kirjeldused, unustage soovitused. Lähtuge vaid ühest; või pigem kahest- KIVI, MIS TEILE MEELDIB; VÕI MIS ON TÄIESTI EBASÜMPAATNE.

Mõlemad on teile kasulikud. Kui meile mingi kivi või värv meeldib, siis see annab märku, et just seda on meie ellu vaja.

Näide 1: Miale meeldib väga punane värv ning ta ümbritseb end meeleldi punastest dekoratiivesemetest ning mööblist. Sümpaatia punase vastu on tavaliselt märk sellest, et inimese elus on puudu turva- või ühtekuuluvustundest. Füüsilisel tasandil väljenduvad need alaselja ning -kõhu probleemidena.

Niisamuti töötab ebasümpaatne värvitoon.

Näide 2: Meelisele ei meeldi sugugi roheline värv, see mõjub lausa häirivalt. Samas on tema südames palju kannatusi ning negatiivseid tundeid, millest ta pole suutnud vabaneda. Ta vajab rohelist värvikiirt oma ellu, et see saaks tervendada tema südametšakrat. Värvidele põhinevat teraapiavormi nimetatakse kromoteraapiaks.

Kui meile mingi kivi või värv meeldib, siis see annab märku, et seda on meie ellu vaja.

NB! Värviteraapia ehk kromoteraapia ei tööta ainult kristallide näol; vajalikke värve saab lisada enda ellu riietuse, toidu, kodu dekoreerimise ja mitmel muul moel.

Tšakrate ja nendega resoneeruvate värvide teema on põhjalikum ning sellest anname ülevaate siinses postituses. Antud kirjatüki eesmärk on julgastada teid intuitsiooni põhjal kivi valima.

Meie butiigist leiate eest raamatu “Tšakrad: kuidas energia tervendav jõud su elu muudab” (autor Georgia Coleridge), mis aitab teil selles maailmas natuke orienteeruda.


Kõlab “uhhuuna”? Aga mis siis, kui avaldad, mis värv on Sinule meeldiv/ebameeldiv ning meie pakume, mis füüsilised või psühholoogilised mured võivad Sul olla? Kui julged, siis tule butiiki või kirjuta postkasti ning testime järgi! 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.