5.10.19 Indiaani unenäopüüdjate meisterdamine

Töötoas on igal osalejal võimalus meisterdada ehtne indiaani unenäopüüdja.

Dreamcatcher ehk unenäopüüdja on indiaani rahvuslik amulett. Enamikes indiaani traditsioonides on unenäod ja nägemused väga tähendusrikkad. Unenägusid peetakse vaimuväe allikaks, millest võib koguda tarkust ning mis aitavad ette näha tulevikku.
Indiaani Ojibway (Chippewa) hõimus peeti unenägusid koguni nii oluliseks, et lapsele anti nimi alles pärast seda, kui hõimu “nimepanija” sai unes nägemuse lapsele pandava nime kohta. “Nimepanija” kinkis lapsele nõiduse kudumi, mis nägi välja nagu ämblikuvõrk ning pidi kaitsma beebi unenägusid.

Legendi järgi jäävad halvad unenäod võrku kinni, kuni hommikused päikesekiired nad aurustavad. Head unenäod aga libisevad läbi võrgu, mööda sulgi magajani. Unenäopüüdjat nimetatakse ka unistuste püüdjaks, sest väidetavalt ta mitte ainult ei kaitse meid halbade unenägude ja luupainajate eest, vaid aitab meil oma unesid ka paremini mõista ja meeles pidada.

Unenäopüüdjate meisterdamist juhendab Siiri Kuusmann, kes on väikesest peale olnud suur indiaani kultuuri austaja.
Meisterdamise kõrvale jagab Siiri meile indiaanilaagrites omandatud teadmisi ning räägib erinevaid unenäopüüdjatega seotud legende. Taustaks mängib mõnus indiaanimuusika.

Osalustasu on 22.22 eurot.

Kõik vajalikud materjalid on kohapeal olemas ning hinna sees. Kui soovid oma unenäopüüdjasse punuda midagi kindlat ja Sulle erilist tähendust omavat, siis võta see kindlasti kaasa!

* Kuna kohtade arv on piiratud (10), siis palun Sul huvi korral kindlasti aegsasti registreeruda e-maili teel maagiamaailm@gmail.com ning tasuda ettemaks 5 eurot.

* NB! Ürituse osalejatele on kõik poleeritud ja toorkivid -20% tavahinnast soodsamad!

ÜRITUSE LISAINFO

KUUPÄEV: 5.10.2019
AEG: 12.00 – 15.00
KOHT: Koidukuma Saue butiik, Pärnasalu 19 (I korrusel)
TASU: 22.22€
FB LINK: https://www.facebook.com/events/396082541307994/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.